Lista dzieci zakwalifikowanych

 

do Samorządowego Przedszkola Publicznegow Kaliskach

 

na rok szkolny 2020/2021  (wg roku urodzenia)

 

(Na podstawie art. 158 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe w zw. z § 11 b. Rozporządzenia MEN z dnia 25 marca 2020 r.

zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty

w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

Rodzic / prawny opiekun kandydata potwierdza wolę przyjęcia dziecka do Samorządowego Przedszkola Publicznego w Kaliskach

w sposób zdalny poprzez przesłanie pisemnego oświadczenia na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   do dnia 2 kwietnia br.

 

DEKLARACJĘ  OŚWIADCZENIA WOLI  WYPEŁNIAJĄ  RODZICE/ OPIEKUNOWIE PRAWNI DZIECKA ,

KTÓRE PO RAZ PIERWSZY  BĘDZIE UCZĘSZCZAŁO DO NASZEGO  PRZEDSZKOLA OD 1 WRZEŚNIA 2021 ROKU   !

 

Oświadczenie woli - TUTAJ

 

 

LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO W KALISKACH W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Dzieci 6 letnie

 

Lp.

Imię i nazwisko dziecka

Podstawa zakwalifikowania  do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

1.

Barbach Leonard

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

2.

Barłóg Julia

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

3.

Beling Antoni

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

4.

Bielińska Oliwia

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

5.

Ciemiński Igor

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

6.

Drzewicka Paula

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

7.

Formella Igor

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

8.

Glaner Laura

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

9.

Kaszubowski Markus

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

10.

Kielbratowski Marcin

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

11.

Krajewski Cezary

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

12.

Kromer Leon

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

13.

Kulas Antonina

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

14.

Łangowska Zuzanna

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

15.

Nadolska Laura

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

16.

Nadolski Martin

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

17.

Połom Mikołaj

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

18.

Regliński Gabriel

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

19.

Schramka Michał

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

20.

Sikora Kazimierz

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

21.

Skowronowska Aleksandra

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

22.

Szumała Lena

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

23.

Tomana Stasnisław

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

24.

Weisbrot Karol

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

25.

Wencki Maksymilian

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

27.

Kwaśniewski Maciej

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

28.

Jakubowska   Dagmara

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

29.

Miszewska Nadia

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

30.

Czeplina Miłosz

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

31.

Knoppa Igor

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

32.

Badziąg Pola

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

33.

Brzezińska Julita

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

34.

Dembek Łucja

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

35.

Knitter Szymon

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

36.

Krużycki Jan

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

37.

Marulski Antoni

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

38.

Plata Paulina

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

39.

Rożek Oliwier

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

40.

Schutzmann Zofia

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

41.

Szczepaniak Fabian

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

42.

Warsiński  Stefaniak Jan

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

43.

Dera Kamil

Wniosek  - obowiązek szkolny

44.

Niedzielska Natalia

Wniosek  - obowiązek szkolny

45.

Plata Lena

Wniosek  - obowiązek szkolny

46.

Maroszek Oliwia

Wniosek  - obowiązek szkolny

47.

Cejer Irena

Wniosek  - obowiązek szkolny

48.

Szarmach Magdalena

Wniosek  - obowiązek szkolny

49.

Trykowski  Maciej

Wniosek  - obowiązek szkolny

50.

Haftka  Maksymilian

Wniosek  - obowiązek szkolny

51.

Nierzwicka Wiktoria

Wniosek  - obowiązek szkolny

52.

Skrzypczak Leonard

Wniosek  - obowiązek szkolny

53.

Żak Izabela

Wniosek  - obowiązek szkolny

54.

Nagórska Katarzyna

Wniosek  - obowiązek szkolny

 

Dzieci 5- letnie

Lp.

Nazwisko i imię dziecka

Podstawa zakwalifikowania  do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

1.

Bielińska Dorota

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

2.

Cywińska Maria

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

3.

Dąbrowska Antonina

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

4.

Dębiński Dominik

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

5.

Doczyk Igor

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

6.

Groth Zuzanna

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

7.

Grzywacz Tymoteusz

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

8.

Kaszubowski  Marcel

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

9.

Kolińska Zofia

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

10.

Koprowska Nell

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

11.

Kropisz Kordian

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

12.

Majewska Zuzanna

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

13.

Mechlińki Nikodem

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

14.

Nierzwicki Teodor

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

15.

Osnowska Zuzanna

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

16.

Ossowski Franciszek

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

17.

Prabucki  Franciszek

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

18.

Szarmach Lucyna

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

19.

Szsczubełek Ksawery

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

20.

Troka Pola

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

21.

Wysokińska-Grzywacz Maja

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

22.

Zimny Maciej

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

23.

Zimny Zuzanna

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

24.

Kujawski Wiktor

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

25.

Gołuńska  Oliwia

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

26.

Niemczyk Wit

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

27.

Kutela Emilia

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

28.

Otta Dariusz

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

29.

Bona Bianka

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

30.

Zabrocka Maja

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

31.

Weber Bartosz

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

32.

Smolinska  Nadia

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

33.

Hydes Zofia

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

34.

Judzińska Julia

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

35.

Jastrzębski Artur

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

36.

Piankowska Kornelia

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

37.

Sreberska Małgorzata

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

38.

Świtała Lena

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

39.

Cherek Anastazja

Wniosek  - 80 pkt

40.

Szatkowski Filip

Wniosek  - 60 pkt

41.

Hejducka Alicja

Wniosek  - 40 pkt

42.

Stopa Helena

Wniosek  - 40 pkt

43.

Trykowska Zuzanna

Wniosek  - 40 pkt

44.

Piotrowski Brajan

Wniosek  - 40 pkt

45.

Piotrowski Aleksander

Wniosek  - 40 pkt

46.

Operacz  Kacper

Wniosek  - 20 pkt

47.

Karbowska Karina

Wniosek  - 20 pkt

48.

Durawa Franciszek

Wniosek  - 20 pkt

 

 

 

 

 

Dzieci 4- letnie

Lp.

Nazwisko i imię dziecka

Podstawa zakwalifikowania  do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

1.

Cherek Marcel

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

2.

Chwała Pola

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

3.

Czapiewska Hanna

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

4.

Eliasz Olga

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

5.

Felska Martyna

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

6.

Grulkowska Paulina

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

7.

Haronek Roksana

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

8.

Koprowska Ewa

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

9.

Koprowska Zofia

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

10.

Krause Kornelia

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

11.

Kulas Borys

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

12.

Łojewski Tymoteusz

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

13.

Malinowska Antonina

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

14.

Marulski Mikołaj

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

15.

Ossowska Kornelia

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

16.

Prabucka Lena

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

17.

Reinholtz Jowita

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

18.

Skowronowska Zofia

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

19.

Szczepaniak Oliwier

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

20.

Szczepaniak Paulina

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

21.

Warmbier Karolina

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

22.

Włodarczyk Emil

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

23.

Zakrzewski Dawid

Wniosek  - 80 pkt

24.

Szczepanek Igor

Wniosek  - 80 pkt

25.

Haftka Wiktor

Wniosek  -100 pkt

26.

Piotrowski Cezary

Wniosek  - 100 pkt

27.

Gołuński Dawid

Wniosek  - 80 pkt

28.

Nagórska Małgorzata

Wniosek  - 80 pkt

29.

Kuchta Natan

Wniosek  - 80 pkt

30.

Kamiński Tomasz

Wniosek  - 40 pkt

31.

Operacz Aleksandra

Wniosek  - 20pkt

32.

Wycinka Monika

Wniosek  - 20pkt

33.

Lis Franciszek

Wniosek  -20 pkt

 

 

Dzieci 3- letnie

Lp.

Nazwisko i imię dziecka

Podstawa zakwalifikowania  do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

1.       

Chyliński Ignacy

Kontynuacja edukacji przedszkolnej

2.       

Badziąg  Bruno

Wniosek  - 100 pkt

3.       

Barłóg Karolina

Wniosek  - 100 pkt

4.       

Graban Urszula

Wniosek  - 100 pkt

5.       

Nadolska Jagoda

Wniosek  - 100 pkt

6.       

Niedzielski Konrad

Wniosek  - 100 pkt

7.       

Proctor Georgia

Wniosek  - 100 pkt

8.       

Sarnowski  Paweł

Wniosek  - 100 pkt

9.       

Troka Franciszek 

Wniosek  - 100 pkt

10.   

Węsierski Franciszek

Wniosek  - 100 pkt

11.   

Zimny Malina

Wniosek  - 100 pkt

12.   

Krause  Hanna

Wniosek  - 80 pkt

13.   

Lipski Hubert

Wniosek  - 80 pkt

14.   

Szmidt Aleksander

Wniosek  - 80 pkt

15.   

Dolny Nikodem

Wniosek  - 80 pkt

16.   

Gulgowska Izabela

Wniosek  - 80 pkt

17.   

Khan Lena

Wniosek  - 80 pkt

18.   

Gliniecka Liliana

Wniosek  - 80 pkt

19.   

Tomana Nadia

Wniosek  - 80 pkt

20.   

Ginter Wiktor

Wniosek  - 80 pkt

21.   

Szandrach Patryk

Wniosek  - 80 pkt

22.   

Piankowska Zuzanna

Wniosek  - 80 pkt

23.   

Trzebiatowska Monika

Wniosek  - 80 pkt

24.   

Grzywacz  Alicja

Wniosek  - 80 pkt

 

 

Dzieci nie zakwalifikowane do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

Lp.

Nazwisko i imię dziecka

Podstawa niezakwalifikowania się   do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

1.       

Cholewa Enest

Wniosek  - 80 pkt

2.       

Śliwiński  Alan

Wniosek  - 60 pkt

3.       

Molenda Hanna

Wniosek  - 60 pkt

4.       

Mechliński Alan

Wniosek  - 60 pkt

5.       

Szczepanek  Pola

Wniosek  - 60 pkt

6.       

Małolepsza Lena

Wniosek  - 60 pkt

7.       

Wojda Aleksander

Wniosek  - 40 pkt

8.       

Szmidt Jakub

Wniosek  - 20 pkt

9.       

Sobota Alan

Wniosek  - 20 pkt

10.   

Platta Ksawery

Wniosek  - 20 pkt

11.   

Prabucki Tomasz

Kontynuacja  SPP w Piecach

12.   

Cwajda Aleksandra

Wniosek  złożony po terminie rekrutacji

13.   

Prengel Zofia

Rocznik 2019 ( poza regulaminem rekrutacji)

14.   

Staniszewski Hubert

Rocznik 2019 ( poza regulaminem rekrutacji)

15.   

Cherek Mia

Rocznik 2019 ( poza regulaminem rekrutacji)

16.   

Durawa Zuzanna

Rocznik 2019 ( poza regulaminem rekrutacji)

17.   

Majewski Antoni

Rocznik 2019 ( poza regulaminem rekrutacji)

18.   

Lech   Leon

Rocznik 2019 ( poza regulaminem rekrutacji)