Co u nas słychać?

Nazywamy się "Biedronki" i każdy z nas ma 3 lata. Jesteśmy najmłodszą grupą z całego przedszkola.  W naszej grupie jest 14 dziewczynek i 8 chłopców. Wiele rzeczy robimy po raz pierwszy, ale bardzo się staramy zrobić to samodzielnie. Pani Lucyna i Pani Mirka pomagają nam poznawać świat. Razem bawimy się, śpiewamy, tańczymy i tworzymy niepowtarzalne prace plastyczne. Nikt z nas nie nudzi się, ponieważ codziennie dzieje się coś nowego. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami
odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.

Nazywamy się "Pszczółki" i jesteśmy czterolatkami. Grupa liczy 24 dzieci, w tym 10 dziewczynek i 14 chłopców, którymi opiekuje się nauczycielka pani Ewa, dzielnie pomaga jej pani Angelika.

W naszej przedszkolnej gromadce czujemy się wspaniale, bawimy i uczymy wytrwale.

Wierszyk o naszej grupie

W naszym przedszkolu jest grupa pszczółek.

Pszczółek gadułek jest pełny ulek.

Te pszczółki bawią się, śmieją i psocą,

psikusy robią z wielką ochotą.

Nad wszystkim czuwają tu większe pszczółki,

są dla nas wszystkich, jak przyjaciółki.

Gdy się bawimy wszędzie latamy

a gdy jest obiad przy stole siadamy.

Uczymy się pilnie, bo wszyscy wiemy,

kto się nie uczy ten ma problemy.

Nasza piosenka

Promyk słońca budzi mnie,
Potem w rosie kąpię się.
Wkładam piękny strój w paseczki
Idealny dla pszczółeczki.

Pszczółkę radość wręcz rozpiera,
Kiedy z kwiatków nektar zbiera
Będzie z niego pyszny miód
Nie na darmo był ten trud.

Choć pszczółeczki małe są,
Wszystkim piękny uśmiech ślą
Przez dzień cały się krzątają
Tę piosenkę wam śpiewają.

Skrzydełka niosą mnie.

Jesteśmy "Motylki". Mamy już 5 lat.  Jesteśmy bardzo liczną gromadką - w grupie jest 9 dziewczynek i 14 chłopców. To już nasz trzeci rok , a dla niektórych drugi rok w przedszkolu, jednak wszyscy razem z wielkim zainteresowaniem i chęcią uczestniczymy w zabawach i zajęciach proponowanych nam przez naszą Panią Beatę. W naszej grupie jest bardzo wesoło i nigdy nie ma czasu na nudę!

Nazywamy się "Jeżyki" i jesteśmy pięciolatkami. Jest nas szesnaścioro. W naszej grupie jest pięć dziewczynek i jedenastu chłopców. Większość z nas w tym roku przyszła pierwszy raz do przedszkola. Lubimy układać puzzle i bawić się klockami. Chętnie wykonujemy prace plastyczne, bawimy się w zabawy ruchowe ze śpiewem oraz słuchamy czytanych opowiadań i bajeczek.

Bardzo lubimy chodzić do przedszkola.

Ipsum dolor eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna. Ipsum dolor sit amet

Auctor aliquet mauris ligula id ipsum. Vestibulum pede. Maecenas sit amet augue. Sed blandit lecus eget lectus. Mauris justo. Curabitur nibh lectus, dapibus id, tempor eu, tempor non, erat

Nazywamy się "Stokrotki". Grupa liczy 25 dzieci  w tym 15 dziewczynek i 10 chłopców . Jesteśmy wspólnie prawie już czwarty rok.

Wiersz o naszej grupie:

W każdy poranek stokrotek sala,
w uśmiech i radość dzieci przybrana.
Muzyką, tańcem, wierszem rozbrzmiewa,
Piękne piosenki Stokrotka śpiewa.
Odkryje tutaj swoje zdolności,
czas więc jej mija w wielkiej radości.

"Krasnale" to grupa 5-6-latków licząca 14 wesołych, pogodnych i roześmianych dzieci, które  lubią spędzać za sobą czas, wspólnie się bawić i uczyć. Przedszkolaki są ciekawe świata, codziennie chcą poznawać coś nowego. Bardzo lubią zajęcia plastyczne i techniczne, podczas których czasami powstają prawdziwe dzieła sztuki.

W naszej sali nie ma czasu na nudę!

Wiersz o naszej grupie:

Gdy do przedszkola przychodzimy

od razu mamy dziarskie miny.

Buzie wesołe i uśmiechnięte

kolejny  dzień udany będzie.

Pomysłów mamy pełne  głowy

i do nauki i do zabawy.

To my KRASNALE !

pełno nas wszędzie

bo tam gdzie my nudy nie będzie.